Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ»

15 – 16 травня 2024 року в місті Дніпро відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ».

Програма конференції доступна за посиланням https://drive.google.com/file/d/1pCWGcfZoGGQf6zf9dP99CMjfUsaYKO_s/view?usp=sharing

Засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Березень 2024 р.

20 березня 2024 року ми продовжили нашу роботу в рамках чергового засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Основна тематика заходу була присвячена мультидисциплінарному підходу при менеджменті захворювань у внутрішній медицині».

Запрошуємо приєднатись до Всеукраїнської міждисцтплінарної науково-практичної конференції «Респіраторні читання 2024»

Шановні друзі та колеги! З великою радістю запрошуємо Вас приєднатись до роботи Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичній конференції “РЕСПІРАТОРНІ ЧИТАННЯ 2024” що відбудеться 14 – 15 березня 2024 року у м. Дніпро в онлайн форматі.

Вітаємо з Днем народження професора Потабашного Валерія Аркадійовича

Вітаємо з ювілеєм!!!

На12 березня 2024 року свій ювілей святкує завідувач кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини факультету післядипломної освіти Дніпровського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Потабашній Валерій Аркадійович.

Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Березень 2024 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас продовжити нашу роботу у березні місяці і взяти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 20 березня 2024 року. Основна тематика заходу — «Мультидисциплінарний підхід при менеджменті захворювань у внутрішній медицині».

Вітаємо з Днем народження професора Дитятковську Євгенію Михайлівну!

Якщо ви вдало оберете свій труд

та вкладете в нього свою душу,

то щастя само вас знайде.

25 лютого 2024 року колектив кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології Дніпровського державного медичного університету щиро вітає із славетним ювілеєм доктора медичних наук, професора Дитятковську Євгенію Михайлівну!

Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Лютий 2024 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас продовжити нашу роботу у лютому місяці і взяти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 21 лютого 2024 року. Основна тематика заходу — «Вікові та гендерні аспекти у внутрішній медицині».

Засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Січень 2024 р.

24 січня 2024 року відбулося перше в новому році  чергове засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що було присвячене питанням профілактики захворювань та їх ускладнень у внутрішній медицині.

Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Січень 2024 р.

Шановні колеги! Ми розпочинаємо нашу роботу у новому 2024 році і запрошуємо Вас взяти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 24 січня 2024 року. Перше засідання буде присвячено профілактиці захворювань та їх ускладнень у внутрішній медицині.

Розклад проведення засіданнь ГО «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів» у першому півріччі 2024 року

Шановні колеги!

Просимо Вас розглянути можливість прийняти участь у заходах, що проводитимуться  у першому півріччі 2024 року ГО «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів». План засідань прикріплюємо.