Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Червень 2024 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 19 червня 2024 року. Основна тематика заходу —«Питання метаболічних та гормональних порушень у внутрішній медицині»

Конференція проводиться згідно з реєстрації центру БПР з видачею сертифікату 10 балі.в відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій – 2024.

Умовою отримання сертифікатів є попередня реєстрація, участь у конференції та отримання не менше 60% вірних відповідей у тестуванні відповідно до прослуханих доповідей конференції.

Порядок денний:

09:00 — 09:30 Підходи до лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів з метаболічними порушеннями (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро) 

09:30 — 10:30 Зниження факторів кардіоваскулярного ризику (доповідач – Джейкоб Джордж Завідуючий кафедри серцево-судинної медицини та терапії Медичної школи Університету Данді (Шотландія), національний клінічний керівник Шотландського лікарського консорціуму, старший експерт NICE Scientific Advice; Данді, Велика Британія)

10:30 — 11:00 Ожиріння: що необхідно знати в загальній практиці (доповідач – к. мед. н. О.С. Мітрохина, кафедра внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ м. Дніпро).

11:00 — 11:30 Обговорення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *