Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Березень 2024 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас продовжити нашу роботу у березні місяці і взяти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 20 березня 2024 року. Основна тематика заходу — «Мультидисциплінарний підхід при менеджменті захворювань у внутрішній медицині».

Конференція проводиться згідно з реєстрації центру БПР з видачею сертифікату 10 балі.в відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій – 2023.

Умовою отримання сертифікатів є попередня реєстрація, участь у конференції та отримання не менше 60% вірних відповідей у тестуванні відповідно до прослуханих доповідей конференції.  

Порядок денний засідання Придніпровської асоціації лікарів інтерністів на 20.03.2024 р.

1. Життя після інсульту (доповідач – Член кореспондент НАМН, проф., д.мед.н., Л.А. Дзяк, зав. кафедри нервових хвороб та нейрохірургії ФПО ДДМУ, м. Дніпро).

2. Проблеми судин нижніх кінцівок в практиці сімейного лікаря — алгоритм ведення пацієнтів (проф., д.мед.н., І.Л. Височина, зав. кафедри сімейної медицини ФПО та пропедевтики внутрішньої медицини, м. Дніпро).

3. Гіперурікемія як фактор ризику серцево-судинних та ренальних захворювань (доповідач – проф., д.мед.н., О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро).

4. Подагра: питання лікування та профілактики (Т.К. Лисунець, головний позаштатний спеціаліст за напрямком «Ревматологія» ДОЗ ДОВА, м. Дніпро,).

5. Можливості лікування пацієнтів після ЧМТ: реалії сьогодення (Л.А. Терещенко, к.мед.н., лікар невролог вищої категорії, м. Дніпро).

6. Кардіоонкологічний синдром: роль сімейного лікаря в менеджменті пацієнта (О.Ю. Сіренко, к.мед.н., доцент кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Responses to Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Березень 2024 р.

  1. Макашова Катерина Вікторівна:

    ДУ»ТМО ГУМВС України»по Дніпропетровській області

  2. ДУ «ТМО ГУМВС України»по Дніпропетровській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *