Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Січень 2024 р.

Шановні колеги! Ми розпочинаємо нашу роботу у новому 2024 році і запрошуємо Вас взяти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 24 січня 2024 року. Перше засідання буде присвячено профілактиці захворювань та їх ускладнень у внутрішній медицині.

Конференція проводиться згідно з реєстрації центру БПР з видачею сертифікату 10 балів відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій – 2024.

Умовою отримання сертифікатів є попередня реєстрація, участь у конференції та отримання не менше 60% вірних відповідей у тестуванні відповідно до прослуханих доповідей конференції.  

Порядок денний:

 1. Пацієнт з АГ та ІХС: як мінімізувати ризик ускладнень (доповідач – зав. кафедри внутрішньої медицини 3 ДДМУ О.О. Ханюков, м. Дніпро).

2. АГ та профілактика мозкових ускладнень (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро).

3. Профілактика серцевої недостатності в терапевтичній практиці (аналіз рекомендацій 2023 р. (доповідач – проф. В.А. Потабашний, завідувач кафедри терапії, кардіології і сімейної медицини ФПО ДДМУ, м. Дніпро).

4. АГ та постковідний синдром: розуміння клінічного феномену та аспекти медикаментозної реабілітації (доповідач –проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро, О.І. Стадник).

5. Раннє призначення сучасної терапії ЦД2 як запорука ускладненнь з боку серця та нирок (доповідач –проф. Д.А. Лашкул, зав. кафедри внутрішніх хвороб 1 та симуляційної медицини ЗДМФУ м.Запоріжжя).

6. Контраст-індуковане гостре ураження нирок: профілактика, діагностика, лікування (доповідач – доц. Є.О. Фролова, кафедра внутрішньої медицини 2, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро).

7. Превентивна протитуберкульозна терапія в практиці сімейного лікаря (доповідач – доц. Н.С. Колісник, кафедра внутрішньої медицини 2, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро).

8. Профілактика тромбоемболічних ускладнень при неклапанній фібриляції передсердь (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро).

9. Напрямки профілактики при ревматичних захворюваннях (доповідач –Т.К. Лисунець, головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ДОВА за напрямком «Ревматологія», м. Дніпро).

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *