Засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Грудень 2023 р.

13 грудня 2023 року відбулося чергове засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що було присвячене питанням метаболізму та нутриціології у внутрішній медицині.

Розпочала конференцію  проф. І.Л. Височина (зав. кафедри сімейної медицини ФПО та пропедевтики внутрішньої медицини ДДМУ, м. Дніпро) з доповіді «Цукровий діабет ІІ типу: що необхідно знати лікарю загальної практики». Питання профілактики тромбоемболічних ускладнень при фібриляції передсердь у хворих на цукровий діабет ІІ типу представив до розгляду слухачів проф. О.В. Курята (зав. кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунологіїДДМУ, м. Дніпро). Варіанти діагностики та корекції екзокринної недостатності підшлункової залози у пацієнтів з цукровим діабетом окреслила в своїй доповіді проф. О.Ю. Філіппова (професор кафедри внутрішньої медицини 2,фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунологіїДДМУ, м. Дніпро). Основні питання діагностики і лікування в рамках концепціїї дисліпідемії 2023 року представив до розгляду слухачів проф. О.О.Ханюков ( зав. кафедри внутрішньої медицини 3 ДДМУ, м. Дніпро). Особливості перебігу артеріальної гіпертензії та субклінічного гіпотиреозу висвітлив в тематиці своєї доповіді проф. О.В. Курята (зав. кафедри внутрішньої медицини 2, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро). Роль лікаря загальної практики та варіанти підходів до лікування залізодефіцитної анемії були таргетовані проф. Т.П. Ніколаєнко-Камишовою (проф. кафедри сімейної медицини ФПО та пропедевтики внутрішньої медицини ДДМУ , м. Дніпро). Сучасні можливості базисної терапії остеоартрозу (в фокусі хрящ) були представлені у третій доповіді проф. О.В. Куряти (зав. кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро). Т.К. Лисунець (головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ДОВА за напрямком «Ревматологія», м. Дніпро) підготувала в рамках тематики доповідь за темою: «Подагра, подагричний артрит, погляд на лікування гіперурикемії».

Дякуємо всім за участь, шановні колеги! Ми продовжимо з Вами нашу роботу за мультидисциплінарними напрямами і будемо чекати наступної зустрічі з Вами у наступному році!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*