Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Грудень 2023 р.

Шановні колеги! Ми прдовжуємо нашу роботу у грудні місяці і запрошуємо Вас взяти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 13 грудня 2023 року. Основна тематика заходу — «Питання метаболізму та нутріціології у внутрішній медицині».

Конференція проводиться згідно з реєстрації центру БПР з видачею сертифікату 10 балів відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій – 2023.

Умовою отримання сертифікатів є попередня реєстрація, участь у конференції та отримання не менше 60% вірних відповідей у тестуванні відповідно до прослуханих доповідей конференції.  

 

Порядок денний засідання Придніпровської асоціації лікарів інтерністів на 13.12.2023 р.

  1. Цукровий діабет ІІ типу: що необхідно знати лікарю загальної практики(доповідач – проф. І.Л. Височина, зав. кафедри сімейної медицини ФПО та пропедевтики внутрішньої медицини ДДМУ, м. Дніпро).
  2. Профілактика тромбоемболічних ускладнень при фібриляції передсердь у хворих на цукровий діабет ІІ типу(доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунологіїДДМУ, м. Дніпро).
  3. Діагностика та корекція екзокринної недостатності підшлункової залози у пацієнтів з цукровим діабетом (доповідач – проф. О.Ю. Філіппова, професор кафедри внутрішньої медицини 2,фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунологіїДДМУ, м. Дніпро).
  4. Дисліпідемія 2023: діагностика та лікування (доповідач – зав. кафедри внутрішньої медицини 3 ДДМУ О.О. Ханюков, м. Дніпро).
  5. Артеріальна гіпертензія та субклінічний гіпотиреоз (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро).
  6. Залізодефіцитна анемія: роль лікаря загальної практики та підходи до лікування (доповідач – проф. кафедри сімейної медицини ФПО та пропедевтики внутрішньої медицини ДДМУ Т.П. Ніколаєнко-Камишова, м. Дніпро).
  7. Подагра, подагричний артрит, погляд на лікування гіперурикемії (доповідач –Т.К. Лисунець, головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ДОВА за напрямком «Ревматологія», м. Дніпро).
  8. Остеоартроз: сучасні можливості базисної терапії (в фокусі хрящ) (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *