Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Жовтень 2023 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 11 жовтня 2023 року. Основна тематика заходу буде присвячена захворюванням серцево-судинної системи в практиці внутрішньої медицини.

Конференція проводиться згідно з реєстрації центру БПР з видачею сертифікату 10 балів відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій – 2023.

Реєстрація: https://armed.org.ua/therapeutic-society-2023-anons/

Умовою отримання сертифікатів є попередня реєстрація, участь у конференції та отримання не менше 60% вірних відповідей у тестуванні відповідно до прослуханих доповідей конференції.  

Порядок денний засідання  11.10.2023 р.

  1. Серцева недостатність: артеріальна гіпертензія як провідний чинник її розвитку(доповідач – проф. В.А. Потабашний, зав. кафедри сімейної медицини, терапії та кардіології ФПО ДДМУ, м. Кривий Ріг).
  2. Артеріальна гіпертензія та фібриляція передсердь: питання діагностики та профілактики емболічних ускладнень(доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро).
  3. Сучасні можливості комбінованої антигіпертензивної терапії: від гіпотез до фактів (доповідач – проф. О.О. Ханюков, зав. кафедри внутрішньої медицини 3 ДДМУ, м. Дніпро).
  4. Менеджмент пацієнтів з артеріальною гіпертензією та коморбідністю: акцент 2023 (доповідач – проф. Л.В. Лукашенко, зав. кафедри пропедевтики внутрішньої медицини, променевої діагностики та терапії ЗМФУ, м.Запоріжжя).
  5. Пацієнт з ІХС на прийомі: питання експертизи здоров’я (доповідач – проф. І.С. Борисова, завідуюча кафедри медико-соціальної експертизи і реабілітації ДДМУ, м. Дніпро).
  6. Місце бета-блокаторів в загальній клінічній практиці при лікуванні серцево-судинних захворювань (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро).
  7. Оптимальна антикоагуляційна терапія у пацієнтів з фібриляцією передсердь: коли власний досвід має значення (доповідач – проф. О.О. Ханюков, зав. кафедри внутрішньої медицини 3 ДДМУ, м. Дніпро).
  8. Інфекційний ендокардит в загальній практиці: клінічні прояви та діагностика (доповідач – к.мед.н. І.Л. Караванська, доцент кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро).

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *