Засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Квітень 2023 р.

Шановні колеги!  19 квітня 2023 року пройшло чергове засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», основною тематикою якого були питання серцево-судинних захворюваннь та факторів їх ризику.

В рамках семінару були висвітлені питання комбінованої антигіпертензивної терапії в умовах сьогодення, лікування пацієнтів з артеріальною гіпертензією та ІХС, виявлення фібриляції передсердь як складової поліпшення профілактики тромбоемболічних ускладнень, кардіологічні аспекти при лікуванні пацієнтів із цукровим діабетом, підходи до лікування артеріальної гіпертензії у хворих з метаболічними порушеннями.

Було проведено розбір клінічного випадку ішемічної хвороби серця в практиці сімейного лікаря. Обговорені питання оптимальної антикоагулянтної терапії у пацієнтів з фібриляцією передсердь з позиції багатогранного клінічного досвіду. Окрему увагу було приділено питанням гіперурікемії та основним аспектам потреби її лікування.

Дякуємо всім, хто доєднався до нашої роботи!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*