Науковий семінар «Актуальні питання діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату»

14 грудня 2022 року відбувся науковий семінар «Актуальні питання діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату». Основною метою було обговирити різнопланові аспекти проблематики, що з’являються в медичній практиці лікарів.

У своїх доповідях професор О.В.Курята висвітлив питання, які необхідно пам’ятати лікарю загальної практики відносно синдрому болю при захворюваннях опорно-рухового апарату, вибору медикаментозної терапії при остеоартрозі в умовах проблеми коморбідності, представив увазі слухачів погляд на проблему синдрому гіперурикемії.

Нові механізми прогресування ХХН і терапії ко-транспортерів сечової кислоти у проблематиці кристалічної нефропатії висвітлила професор С.В. Кушніренко.

Експерт ДОЗ ДОВА за напрямком «Ревматологія», м. Дніпро Т.К. Лисунець визначила підходи до діагностики та лікування ревматоїдного артриту, спондилоартриту, сфокусувавши увагу на псоріатичному спондилоартриту.  

Експерт ДОЗ ДОВА за напрямком «Неврологія», м.Дніпро В.І. Пашковський наголосив на необхідності диференційованого підходу до діагностики та лікування болю в спині.

Питання диференційної діагностики болю у мязах запального ґенеза у своїй доповідь розглянув PhD В.В. Семенов.

Актуальність проблеми головного болю у реаліях сьогодення обговорила з слухачами к.мед.н. Л.А. Терещенко.

Дякуємо, Вам, що приєдналися до нашої роботи онлайн. Чекаємо наступної зустрічі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*