Відкриття міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ», 19.10.2022

19 жовтня 2022 року ми розпочали роботу в рамках першого дня міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання внутрішньої медицини». Основною метою заходу в період повномасштабної війни стало створення можливостей обміну досвідом з провідними фахівцями-науковцями та висвітлення власного клінічного досвіду.

Відкрила секцію «Актуальних питань пульмонології» академік НАМН України, професор, д.мед.н. Перцева Т.О., її доповідь висвітлювала 2022 рік у пульмонології: ключові події, нові клінічні рекомендації, перспективи розвитку. Також в цій секції свої доповіді представили професор, д.мед.н.  Конопкіна Л.І., професор, д.мед.н.  Дитятковська Є.М., професор, д.мед.н. Разумний Р.В., професор, д.мед.н.  Родіонова В.В., доцент, к.мед.н.  Кірєєва Т.В., доцент, к.мед.н Мироненко О.В.

Наступна частина була присвячена питанням сучасної гастроентерології. В своїх доповідях професор, д.мед.н. Степанов Ю.М., професор, д.мед.н. Філіппова О.Ю. та професор, д.мед.н. Скрипнік І.М. розглянули питання ураження печінки при метаболічному синдромі, кардіоваскулярний ризик, патологію біліарного тракту.

В секції «Захворювання серцево-судинної системи» актуальні питання розглянули професор, д.мед.н. Курята О.В., професор, д.мед.н. Ханюков О.О., професор, д.мед.н.  Височина І.Л., професор, д.мед.н.  Коваль О.А., професор, д.мед.н.  Потабашній В.А., професор, д.мед.н. Радченко А.Д.

Симпозіум «Новітні технології у фармакотерапії (за підтримки фармакологічної компанії «Серв’є»)» пройшов за участі наших колег із Запоріжжя професора, д.мед.н.  Лашкул Д.А. та професора, д.мед.н. Колесник М. Ю.

Заключна секція першого дня висвітлювала питання «Захворювання опорно-рухового апарату та проблем болю» за проходила в форматі міжнародного обміну досвідом за участі нашого шановного колеги з Італії професора Джустіно Варрассі, президента Фонду Паоло Прокаччу, що висвітлив актуальні питання хронічного болю у спині та належної анальгетичної та протизапальної терапії. Проблематику остеоартрозу у своїй доповіді представив професор, д.мед.н. Курята О.В. Експерт ДОЗ ДОДА за напрямом «Ревматологія» Лисунець Т.К. висвітлила сучасні підходи до діагностики та лікування питання подагричного артриту. Професор НУОЗУ ім. П.Л. Шупика, д.мед.н. Труханов Є.О. з м. Києва ознайомив учасників конференції з європейськими підходами до діагностики та лікування болю в спині.

Завтра ми продовжуємо формувати можливості вашого професійного вдосконалення, що надасть нам всім змогу розкрити потенціал своїх можливостей та рухатись вперед єдиним фронтом до перемоги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *