Засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів» 26 лютого 2021

26 лютого  2021 року об 11.00 відбудеться чергове засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів, яке буде присвячено питанням внутрішньої медицини у віковому аспекті»

Порядок денний:

  1. АВС-алгоритм у хворих з фібриляцією передсердь в рекомендаціях ESC 2020 року: фокус на лікаря первинної ланки (доповідач: зав. кафедри внутрішньої медицини 3 ДЗ «ДМА», професор О.О. Ханюков, м. Дніпро)
  2. ХСН у хворих похилого віну (доповідач: зав. кафедри внутрішньої медицини 2 та фтизіатрії ДЗ «ДМА», професор О.В. Курята, м. Дніпро)
  3. ХХН: стан проблеми, діагностика та лікування в різних вікових групах (доповідач: к.мед.н., доцент кафедри внутрішньої медицини 2 та фтизіатрії ДЗ «ДМА» Є.О. Фролова, м. Дніпро)
  4. Лікування артеріальної гіпертензії в різних вікових групах: клінічні нариси (доповідач: зав. кафедри загальної практики-сімейної медицини та внутрішньої медицини «ЗДМУ», професор Н.С. Михайловська, м. Запоріжжя)
  5. Остеоартрит кистей рук: диференційна діагностика та лікування (доповідач: зав. кафедри внутрішньої медицини 2 та фтизіатрії ДЗ «ДМА», професор О.В. Курята, м. Дніпро)
  6. Профілактика інсультів та тромбоемболічних ускладнень у пацієнтів з фібриляцією передсердь в практиці лікаря кардіолога і терапевта (доповідач: к.мед.н., доцент кафедри внутрішніх хвороб 1 та симуляційної медицини «ЗДМУ» Т.В. Богослав, м. Запоріжжя)
  7. Захворювання щитоподібної залози під час вагітності (доповідач: д.м.н., доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДЗ «ДМА», м. Дніпро)
  8. Лікування артеріальної гіпертензії у вагітних (доповідач: к.мед.н., доцент кафедри внутрішньої медицини 2 та фтизіатрії ДЗ «ДМА» І.Л. Караванська, м. Дніпро)

    Для реєстрації необхідно перейти за посиланням https://armed.org.ua/therapeutic_society_2021/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *