Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ»

Запрошуємо вас прийняти участь в міжнародній науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ», яка відбудеться  20-21 травня 2020 року за адресою: Україна, м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26 (культурно-діловий центр «Менора»)

Вже традиційно в роботі нашої конференції  крім висококваліфікованих українських вчених приймуть участь провідні науковці в галузі медицини зі світовим ім’ям: професор Оливье Брюер з Бельгії, який є провідним автором рекомендацій з лікування остеоартриту колінного суглоба ESCEO, професор Аудрюс Айдетис з Литви, який працює в напрямку інтервенційної кардіології,  nта члени Скандинавського товариства атеросклерозу, професор Борге Г. Нордестгаард і професор Анне Тубейерг Хенсен з Данії та професор Паоло Паріні з Швеції, які входять до складу авторів рекомендацій з лікування дисліпідемій Європейського товариства атеросклерозу 2019 року і рекомендацій Європейського товариства атеросклерозу з лікування сімейної гіперхолестеринемії.

On-line реєстрація для участі у конференції «Актуальні питання внутрішньої медицини» необхідно перейти за посиланням:

Внутренние болезни анонс 2020 (укр)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*