Засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Червень 2024 р.

19 червня 2024 року відбулося чергове засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Основна тематика заходу була присвячена сучасним підходам до метаболічних та гормональних порушень у внутрішній медицині».

Наукова програма містила доповіді фахівців в галузі кардіологія, гастроентерологія, нефрологія, ендокринологія та гематологія.

Щиро дякуємо всім Вам за співпрацю, бажаємо мирного неба та чекаємо на Вас у вересні 2024 року.

Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Червень 2024 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 19 червня 2024 року. Основна тематика заходу —«Питання метаболічних та гормональних порушень у внутрішній медицині»

Підсумки всеукраїнської науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ»

15 – 16 травня 2024 року пройшла щорічна міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини», що створює можливості обміну досвідом з провідними фахівцями-науковцями, розширює можливості висвітлення власного клінічного досвіду, формування безперервного професійного вдосконалення та продовжує відображати основну мету нашого заходу від моменту започаткування.

Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ»

15 – 16 травня 2024 року в місті Дніпро відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ».

Програма конференції доступна за посиланням https://drive.google.com/file/d/1pCWGcfZoGGQf6zf9dP99CMjfUsaYKO_s/view?usp=sharing

Засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Березень 2024 р.

20 березня 2024 року ми продовжили нашу роботу в рамках чергового засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Основна тематика заходу була присвячена мультидисциплінарному підходу при менеджменті захворювань у внутрішній медицині».

Запрошуємо приєднатись до Всеукраїнської міждисцтплінарної науково-практичної конференції «Респіраторні читання 2024»

Шановні друзі та колеги! З великою радістю запрошуємо Вас приєднатись до роботи Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичній конференції “РЕСПІРАТОРНІ ЧИТАННЯ 2024” що відбудеться 14 – 15 березня 2024 року у м. Дніпро в онлайн форматі.

Вітаємо з Днем народження професора Потабашного Валерія Аркадійовича

Вітаємо з ювілеєм!!!

На12 березня 2024 року свій ювілей святкує завідувач кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини факультету післядипломної освіти Дніпровського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Потабашній Валерій Аркадійович.

Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Березень 2024 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас продовжити нашу роботу у березні місяці і взяти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 20 березня 2024 року. Основна тематика заходу — «Мультидисциплінарний підхід при менеджменті захворювань у внутрішній медицині».

Вітаємо з Днем народження професора Дитятковську Євгенію Михайлівну!

Якщо ви вдало оберете свій труд

та вкладете в нього свою душу,

то щастя само вас знайде.

25 лютого 2024 року колектив кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології Дніпровського державного медичного університету щиро вітає із славетним ювілеєм доктора медичних наук, професора Дитятковську Євгенію Михайлівну!

Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Лютий 2024 р.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас продовжити нашу роботу у лютому місяці і взяти участь в черговому засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що заплановане на 21 лютого 2024 року. Основна тематика заходу — «Вікові та гендерні аспекти у внутрішній медицині».