Шановні колеги!

Професія лікаря – це спосіб життя, безперервний процес освіти протягом усього шляху в медицині. Обираючи спрямованість на самовдосконалення, підвищення кваліфікаційної складової та практичного професіоналізму – лікар починає безкомпромісну, щиру боротьбу за життя кожного свого пацієнта.

Сучасність набирає оберти у темпах розвитку, особливо в медицині, що є однією з найбільш прогресивних наукових галузей. Поряд з розробкою новітніх технологічних та фармацевтичних можливостей, з’являються нові виклики медицини, що обумовлені новими захворюваннями та появою досі невідомих інфекційних загроз, структурними змінами коморбідної патології, техногенними впливами на організм людини, появою генетичних мутацій та іншим. Тому в усьому світі існує система безперервної медичної освіти лікарів, яка потребує більше часу та наполегливої праці для формування взаємозв’язку навчання, науки та клінічної практики, що, в свою чергу, забезпечує високий рівень професіоналізму лікаря.

Саме ця стратегічна спрямованість розвитку безперервної медичної освіти покладена в основу роботи нашої Громадської Організації «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів», що сприяє професійному та науковому удосконаленню лікарів різних спеціальностей, забезпечуючи надання висококваліфікованої педагогічної підтримки лікарям Дніпровського регіону України.

Читати далі ...


Важливі документи:

Розклад наукового товариства

Клінічні настанови

Сторінка головного фахівця