Засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». Січень 2024 р.

24 січня 2024 року відбулося перше в новому році  чергове засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів», що було присвячене питанням профілактики захворювань та їх ускладнень у внутрішній медицині.

Розпочалось засідання з актуальної в наших умовах теми: «Як мінімізувати ризик ускладнень у пацієнтів з АГ та ІХС», яку представив професор О.О. Ханюков (м. Дніпро). В рамках питань кардіологічного профілю професор О.В. Курята (м. Дніпро).  представив до розгляду тематики профілактики мозкових ускладнень при АГ та розуміння клінічного феномену постковідного синдрому та аспектів медикаментозної реабілітації у пацієнтів з АГ. Оновлення щодо профілактики серцевої недостатності в терапевтичній практиці (аналіз рекомендацій 2023 р.) висвітлив професор В.А. Потабашний (м. Дніпро). Розширюючи спектр питань щодо коморбідності професор Д.А. Лашкул (м. Запоріжжя) висвітлила питання раннього призначення сучасної терапії ЦД2 як запоруки ускладненнь з боку серця та нирок. Профілактику, діагностику та лікування контраст-індукованого гострого ураження нирок представила увазі слухачів доцент Є.О. Фролова (м. Дніпро). Питання превентивної протитуберкульозної терапії в практиці сімейного лікаря представила доцент Н.С. Коліснік (м. Дніпро). Ще одна тематика, що не втрачає своєї актуальності була представлена професором О.В. Курятою і розкривала питання профілактики тромбоемболічних ускладнень при неклапанній фібриляції передсердь. Головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ДОВА за напрямком «Ревматологія», м. Дніпро Т.К. Лисунець представила увазі слухачів можливі напрямки профілактики при ревматичних захворюваннях. 

Ми вдячні Вам за вашу активність та зацікавленівсть представленими питаннями! Будемо з нетерпінням готувати для Вас нашу наступну зустріч в форматі нової тематики! 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *