Порядок денний засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів». 13.09.2023 року

Шановні колеги! Вітаємо Вас з початком роботи ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів» та запрошуємо взяти участь в черговому засіданні, що заплановане на 13 вересня 2023 року. Основна тематика заходу буде присвячена захворюванням опорно-рухового апарату в практиці внутрішньої медицини.  Конференція проводиться згідно з реєстрації центру БПР з видачею сертифікату 10 балів відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій – 2023.

Умовою отримання сертифікатів є попередня реєстрація, участь у конференції та отримання не менше 60% вірних відповідей у тестуванні відповідно до прослуханих доповідей конференції.  

Порядок денний:

1. Актуальні питання в проблемі болю (доповідач – Член-кор. НАМНУ проф. Л.А. Дзяк, зав. кафедри нервових хвороб та нейрохірургії ФПО ДДМУ, м. Дніпро)

2. Остеоартроз колінного суглобу. Сучасний погляд на проблему (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро)

3. Гострий подагричний артрит: що необхідно знати сімейному лікарю? (доповідач – Т.К. Лисунець, завідуюча відділенням ревматології ДОКЛМ, головний позаштатний спеціаліст за напрямком «Ревматологія», м. Дніпро)

4. Ведення хворого з хронічною болю в суглобах: в фокусі вибір антигіпертензивної та ад’ювантної терапії (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро)

5. Особливості підходу до лікування хронічного болю (доповідач – В.І. Пашковський, завідуючий відділенням неврології ДОКЛМ, головний позаштатний спеціаліст за напрямком «Неврологія»,     м. Дніпро)

6. Остеоартрит: особливості міждисциплінарного менеджменту для досягнення оптимального результату (доповідач – проф. Д.Г. Рекалов, кафедра внутрішніх хвороб №3 ЗДМУ, м. Запоріжжя)

7. Питання, обговорення

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *