Вітаємо з ювілеєм д.мед.н., професора Філіппову Олександру Юріївну!

          25 лютого відзначає свій ювілей доктор медичних наук, професор кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб та клінічної імунології Філіппова Олександра Юріївна.

Основним напрямком своєї професійної діяльності Олександра Юріївна обрала внутрішню медицину. У 1996 році закінчила Дніпропетровську державну медичну академію. З 1996 до 1999 роки проходила навчання в аспірантурі на кафедрі госпітальної терапії №1 та профпатології Дніпропетровської державної медичної академії. У 1999 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація лікування дуоденальної виразки асоційованої з персистенцією Helicobacter рylori» за спеціальністю «внутрішні хвороби». З 1999 року працювала асистентом кафедри госпітальної терапії №1 та профпатології. У 2015 році присвоєно вчене звання доцента кафедри внутрішньої медицини 2 та профпатології.

Основним науковим напрямом Олександри Юріївни у внутрішній медицині стала гастроентеролія та гепатологія. З 2017 року – член правління Української гастроентерологічної асоціації. У 2018 році захистила докторську дисертацію на тему: «Стеатоз та стеатогепатит у пацієнтів з ожирінням і патологією біліарного тракту: клініко-патогенетичні аспекти діагностики, прогнозування та лікування». У 2020 році присвоєно вчене звання професора кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії. Основний напрям роботи, як завуча кафедри, був спрямований на навчально-методичну роботу, організацію навчального процесу на кафедрі та  циклу «Військово-польова терапія». Багатогранність досвіду роботи, наукові звершення, відповідальність у підходах до впровадження нових компетенцій в освітній процес, спрямованість на розвиток цілісної професійної особистості студента стали запорукою поваги  та  прикладом наслідування в професійному розвитку молодих поколінь.

Шановна Олександро Юріївно, професорсько-викладацький склад кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб та клінічної імунології, Ваші колеги, учні, пацієнти щиро вітають Вас з ювілеєм!

Нехай Ваш простір буде сповнений неосяжних можливостей в професійній діяльності педагогічної, наукової та лікарської практики. Бажаємо Вам щирих емоцій, міцного здоров’я, натхнення в творчості, затишку і тепла в сімейному колі! Нехай Ваше життя буде сповнене яскравими барвами, подіями та звершеннями, насолоджуйтесь кожною його миттю! Оточуйте себе і своїх близьких щасливими миттєвостями, радістю і турботою. Хай Ваші надії з вірою в серці відкриють дивовижні можливості формування невичерпної енергії, гармонії та спокою для досягнення найзаповітніших мрій!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *