Порядок денний засідання Придніпровської асоціації лікарів інтерністів. Грудень 2022р. 

Шановні колеги, ми продовжуємо нашу роботу! Наступне засідання Придніпровської асоціації лікарів інтерністів  відбудеться 14.12.2022 р.

Порядок денний засідання: 

 1. Синдром болю при захворюваннях опорно-рухового апарату: що необхідно пам’ятати лікарю загальної практики? (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро)
 2. Біль в спині: диференційний підхід до діагностики та лікування(доповідач – В.І. Пашковський, експерт ДОЗ ДОВА за напрямком «Неврологія», м. Дніпро).
 3. Біль у мязах запального ґенеза: диференційна діагностика (доповідач – PhD В.В. Семенов, м. Дніпро).
 4. Ревматоїдний артрит: підходи до діагностики та лікування(доповідач: Т.К. Лисунець – експерт ДОЗ ДОВА за напрямком «Ревматологія», м. Дніпро).
 5. Остеоартроз і проблема коморбідності: вибір медикаментозної терапії (доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро).
 6. Спондилоартрит: в фокусі псоріатичний спондилоартрит (доповідач: Т.К. Лисунець – експерт ДОЗ ДОВА за напрямком «Ревматологія», м. Дніпро).
 7. Синдром гіперурикемії: погляд на проблему(доповідач – проф. О.В. Курята, зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро).
 8. Актуальність проблеми головного болю у реаліях сьогодення (доповідач: к.мед.н. Л.А. Терещенко, м. Дніпро).

 

One Response to Порядок денний засідання Придніпровської асоціації лікарів інтерністів. Грудень 2022р. 

 1. Дмитро:

  Добрый день

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *