Засідання Придніпровської асоціації лікарів інтерністів. Листопад 2022 р.

16 листопада пройшов науковий семінар «Проблеми метаболізму у внутрішній медицині». Теми доповідей були присвячені висвітленням питань метаболічних порушень у внутрішній медицині.

Основні підходи до лікування артеріальної гіпертензії у хворих з метаболічними порушеннями, проблематику судинної  регуляції як мішені в стратегії лікування та профілактики серцево-судинних захворювань, підходи до антигіпертензивної терапії у хворих на артеріальну гіпертензію та гіпотиреоз представив у своїх доповідях проф. О.В. Курята.

Питання щодо універсальності підхіду у веденні пацієнтів з метаболічними порушеннями розглянула з урахуванням клінічного досвіду проф. І.Л. Височина. Нові питання у внутрішній медицині, що пов’язані з стрес індукованими захворюваннями печінки та підшлункової залози представила у своїй доповіді проф. О.Ю. Філіппова.

Сучасні можливості метаболічної терапії в лікуванні серцево-судинних захворювань були представлені вашій увазі проф. О.О. Ханюковим.

Гіперурикемія: чи завжди це подагра? 9.       Проблема остеопароза: підходи до діагностики та лікування

Еексперт ДОЗ ДОВА за напрямком «Ревматологія» Т.К. Лисунець розглянула питання чи завжди гіперурикемія пов’язана з подагрою та представила підходи до діагностики та лікування остеопорозу.

Експерт ДОЗ ДОВА за напрямком «Неврологія» В.І. Пашковський представив вашій увазі проблематику питання «Чи завжди при цукровому діабеті діабетична нейропатія?»

Ми продовжимо з вами розглядати питання метаболічного синдрому в наших майбутніх семінарах через його міждисциплінарну проблематику, оскільки його складові поєднуються з багатьма захворюваннями у внутрішній медицині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *