Продовження роботи міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ», 20.10.2022

20 жовтня 2022 року ми з Вами продовжили роботу в рамках міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ», крок за кроком рухаючись до професійного вдосконалення, впровадження новітніх технологій та потужного мультикомпонентрого розвитку медичній сфері.

Другий день конференції розпочався з нефрологічної секції: «Питання нефрології у внутрішній медицині». В своїй доповіді професор, д.мед.н. Більченко О.В. (ХМАПО, м. Харків, Україна) висвітлив новітні підходи до сучасних підходів до сольового діатезу та циститу. Професор, д.мед.н. Кушніренко С.В. (НУОЗУ ім. П.Л. Шупика, м. Київ, Україна) представила інформацію щодо ролі сечова кислота у кристалічно обумовленій нефропатії. Проблематика покращення прогнозу хронічної хвороби нирок, як стану надвисокого СС-ризику розглядалася у доповіді професора, д.мед.н. Соломенчук Т.М.( ЛНМУ ім. Данила Галицького, м. Львів, Україна). Закривала секцію доповідь доцента, к.мед.н. Фролова Є.О., що була присвячена ренопротекції у пацієнтів з хронічною хворобою нирок у загальній практиці. У меж секційний період професор, д.мед.н. Борисова І.С. ознайомила слухачів з особливостями медико-соціальної експертизи тимчасової непрацездатності у період воєнного часу.

Друга секція була присвячена персоніфікованому підходу у внутрішній медицині з основним поглядом на проблеми комор бідності. Актуальні питання за цим напрямом в своїх доповідях представили професор, д.мед.н. Курята О.В., професор, д.мед.н. Ханюков О.О., професор, д.мед.н. Філіппова О.Ю., доцент, к.мед.н. Юдіна Т.В., доцент, к.мед.н. Колісник Н.С., доцент, к.мед.н. Коваленко О.Ю. Гостьову частину в цій секції представила професор, д.мед.н. Колесник М.Ю. (ЗДМУ, м. Запоріжжя, Україна) з доповіддю на тему: «Пацієнт з болем в серці. Виклики сьогодення».

В секції «Актуальні питання сьогодення» питання діагностики запалення та обструкції в умовах сьогодення були представлені професор, д.мед.н. Гашинова К.Ю. Доцент, к.мед.н. Холін В.О (ДУ Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України м. Київ, Україна) звернув увагу на неврологічні особливості перенесеного COVID-19 і їх вплив на повсякденне життя пацієнта. Фармакологічні можливості корекції постковідних розладів були представлені професором, д.мед.н. Зайченко Г.В.( НМУ ім. О.О. Богомольця м. Київ, Україна).

Наступна секція була присвячена порушенням метаболізму та аспектам нутриціалогії у внутрішній медицині. Свої доповіді представили професор, д.мед.н. Курята О.В., професор, д.мед.н. Бондаренко О.О.( ЛНМУ ім. Данила Галицького, м.Львів, Україна), професор, д.мед.н. Височина І.Л., професор, д.мед.н. Бездетко Н.В.( ХДМУ, м.Харків, Україна), н.с., к.мед.н., Добровинська О.В. (ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка НАМН України» м. Київ, Україна).

Заключна секція була присвячена питанням внутрішньої медицини через призму клінічного випадку і проводилася вперше у форматі нашої конференції. Увазі слухачів було представлено шість клінічних випадків, що розкривали особливості профілактики розвитку ішемічного інсульту у хворого на ФП (професор, д.мед.н. Курята О.В.), ефективності базисної терапії ревматоїдного артриту (Лисунец Т.К. КП «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова «ДОР», м. Дніпро, Україна), ураження нервової системи при системних захворюваннях сполучної тканини (Семенов В.В. PhD), особливості генетично підтвердженої хвороби Фабрі, яка розвивалася під маскою недиференційованого аутоімунного синдрому (к.мед.н. Сіренко О.Ю.), особливості пізньої діагностики ураження нирок у хворої на змішану кріоглобулінемію (доцент, к.мед.н. Фролова Є.О.), труднощі діагностичного пошуку у хворого з лихоманкою на прийомі терапевта (Доцент, к.мед.н. Саніна Н.А.).

Шановні лектори та учасники! Дякуємо Вам за плідну співпрацю, обмін досвідом та прагнення формування нашого спільного медичного простору розвитку у умовах повномасштабної війни. Кожен з Вас важливий і неймовірний на нашому свідомому шляху до перемоги, до відродження нових професійних та комунікаційних можливостей. Завзято рухайтесь вперед з вірою в серці та поглядом у майбутнє!

Слава нашій квітучій Україні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *