Засідання Придніпровської асоціації лікарів інтерністів. Вересень 2022 р.

21 вересня 2022 року відбулось чергове засідання Придніпровської асоціації лікарів інтерністів. Основна тематика доповідей розкривала актуальні питання больового синдрому у хворих ревматологічног профілю та коморбідні патології.

В рамках конференції проф. О.В. Курята (зав. кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії ДДМУ, м. Дніпро) висвітлив аспекти менеджменту болю, фокус якого був направлений на ефективність і безпеку та представив доповідь «Проблема медикаментозної взаємодії: в фокусі артеріальна гіпертензія». Питання медикаментозного ураження печінки у коморбідних пацієнтів з розглядом змін печінкових проб на тлі гепатогенної втоми були оговорені у доповіді проф. О.Ю Філіппової (професор кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології ДДМУ, м. Дніпро). Т.К. Лисунець (зав. відділенням ревматології КП «ДОКЛМ»ДОР, експерт за напрямком «Ревматологія», м. Дніпро) у своїх дововідях розкрила питання недиференційованого артриту, стратегії його діагностики та лікування та обговорила особливості перебігу ревматологічних захворювань в умовах пандемії COVID-19. Доповідь «Біль в спині: що необхідно знати сімейному лікарю» представив           В.І. Пашковський (зав. відділенням неврології №1 КП «ДОКЛМ»ДОР, експерт за напрямком «Неврологія», м. Дніпро). 

Обмін досвідом, можливість підтримувати один одного в професійних питаннях допоможе нам всім вистояти в цей складний період та продовжувати рухатись вперед до перемоги. До нових зустрічей!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*