Засідання ГО «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів» 27 січня 2021

Шановні колеги!  Запрошуємо вас прийняти участь в першому в цьому році засіданні ГО «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів», яке відбудеться у режимі онлайн 27 січня об 11.00.

Для реєстрації необхідно перейти за посиланням https://armed.org.ua/therapeutic_society_2021/

Теми доповідей:

  1. Підходи до діагностики та лікування найбільш поширених захворювань ендокринної системи на рівні лікарів сімейної/загальної практики (доповідач: експерт ДОЗ ДОДА за напрямом «Ендокринологія», зав. ендокринологічного відділення КЗ «ДОКЛ ім. І.І. Мечникова «ДОР», к.мед.н. К.Ю. Маляр, м. Дніпро)
  2. Артеріальна гіпертензія у хворих на цукровий діабет 2 типу (доповідач: зав. кафедри внутрішньої медицини 2 та фтизіатрії ДЗ «ДМА», професор О.В. Курята, м. Дніпро)
  3. Анемія та COVID-19 (доповідач: доцент кафедри сімейної медицини ФПО ДЗ «ДМА», д.м.н. Т.П. Ніколаєнко-Камишова, м. Дніпро)
  4. Стеатоз печінки та стеатоз підшлункової залози: чи є зв’язок? (доповідач: д.м.н., професор кафедри внутрішньої медицини 2 та фтизіатрії ДЗ «ДМА» О.Ю. Філіппова, м. Дніпро)
  5. Особливості застосування пероральних антикоагулянтів в залежності від функціонального стану нирок (доповідач: доцент кафедри внутрішньої медицини 2 та фтизіатрії ДЗ «ДМА», к.мед.н. Ю.С. Кушнір, м. Дніпро)
  6. ХСН у хворих на ЦД: нові рекомендації всеукраїнської асоціації кардіологів (доповідач: зав. кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини ФОП, професор В.А. Потабашній)
  7. Лікування тромботичних ускладнень в сучасних реаліях (застосування у пацієнтів з COVID). (доповідач: к.мед.н. заступник головного лікаря з питань кардіології «Медичний дім Odrex» Б.І. Голобородько, м. Одеса)
  8. Пацієнт з ІХС та ЦД: два сценарії одного плавання (доповідач: д.м.н., професор кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології «ЗДМУ» М.Ю. Колесник, м. Запоріжжя)

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *