Премія від Дніпровської асоціації лікарів інтерністів, присвячену пам?яті професора І.І.Крижанівської

20 та 26 лютого 2020р.на базі  кафедрі внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії  ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» була проведена внутрішньовузівська  студентська олімпіада з дисципліни «Внутрішня медицина», це  І етап Всеукраїнської олімпіади.

60 студентів  І, ІІ медичного, а також І міжнародного факультетів IV-VI курсів приймали  участь в проведенні цього заходу. Програма олімпіади складалась з кількох різнопланових конкурсних етапів, що мали на меті виявити найкращі здібності до клінічного мислення, розкрити теоретичні та практичні знання у такому багатогранному напрямку, як терапія. 

Окремо хотілося відзначити переможицю олімпіади студентку 6 курсу І медичного факультету Ткачук Наталію, яка  отримала премію від Дніпровської асоціації лікарів інтерністів, присвячену пам?яті професора І.І.Крижанівської.

Переможцям нашої внутрішньовузівської олімпіади надається можливість представляти академію на Всеукраїнській олімпіаді з терапії, яка відбудеться на базі нашої Дніпропетровської медичної академії, познайомитися зі студентами та викладачами інших ВУЗів. Будемо вболівати за них та чекати на перемогу! 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *