Премія від Дніпровської асоціації лікарів інтерністів, присвячену пам?яті професора І.І.Крижанівської

20 та 26 лютого 2020р.на базі  кафедрі внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії  ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» була проведена внутрішньовузівська  студентська олімпіада з дисципліни «Внутрішня медицина», це  І етап Всеукраїнської олімпіади.

60 студентів  І, ІІ медичного, а також І міжнародного факультетів IV-VI курсів приймали  участь в проведенні цього заходу. Програма олімпіади складалась з кількох різнопланових конкурсних етапів, що мали на меті виявити найкращі здібності до клінічного мислення, розкрити теоретичні та практичні знання у такому багатогранному напрямку, як терапія. 

Окремо хотілося відзначити переможицю олімпіади студентку 6 курсу І медичного факультету Ткачук Наталію, яка  отримала премію від Дніпровської асоціації лікарів інтерністів, присвячену пам?яті професора І.І.Крижанівської.

Переможцям нашої внутрішньовузівської олімпіади надається можливість представляти академію на Всеукраїнській олімпіаді з терапії, яка відбудеться на базі нашої Дніпропетровської медичної академії, познайомитися зі студентами та викладачами інших ВУЗів. Будемо вболівати за них та чекати на перемогу! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*