Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини»

15-16 травня 2019 року на базі ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»  розпочала свою роботу щорічна міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини». Конференція стала вже традиційною, об’єднавши науковців з різних регіонів України та інших країн. Географія учасників в цьому році значно розширилися: свої доповіді представили видатні науковці зі Швеції, Польші, Республики Литва та Білорусі.

Логотипом конференції у цьому році було обрано чарівні квіти з картини майстра живопису Вінсента Ван Гога «Іриси», що символізує надію на зцілення. Цю картину було створено в 1889 році. В цей період, страждаючи від хвороби, автор багато творив, сподіваючись за допомогою живопису на одужання.

Спікери, в тому числі з інших країн, та гості конференції відмітили високий професійний та науковий рівень доповідей на базі доказової медицини та сучасних клінічних рекомендацій. Обираючи спрямованість на самовдосконалення, підвищення кваліфікаційної можливостей та практичного професіоналізму, лікар відчуває необхідність пошуку нових можливостей, зростання свого науково-практичного потенціалу та повністю відображається в роботі міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання внутрішньої медицини».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *