Вітальна промова!

Ректор ДЗ «ДМА МОЗ України», член-кореспондент НАМН України, д.мед.н., професор  Т.О. Перцева

Шановні колеги!

Професія лікаря – це спосіб життя, безперервний процес освіти протягом усього шляху в медицині. Обираючи спрямованість на самовдосконалення, підвищення кваліфікаційної складової та практичного професіоналізму – лікар починає безкомпромісну, щиру боротьбу за життя кожного свого пацієнта.

Сучасність набирає оберти у темпах розвитку, особливо в медицині, що є однією з найбільш прогресивних наукових галузей. Поряд з розробкою новітніх технологічних та фармацевтичних можливостей, з’являються нові виклики медицини, що обумовлені новими захворюваннями та появою досі невідомих інфекційних загроз, структурними змінами коморбідної патології, техногенними впливами на організм людини, появою генетичних мутацій та іншим. Тому в усьому світі існує система безперервної медичної освіти лікарів, яка потребує більше часу та наполегливої праці для формування взаємозв’язку навчання, науки та клінічної практики, що, в свою чергу, забезпечує високий рівень професіоналізму лікаря.

Саме ця стратегічна спрямованість розвитку безперервної медичної освіти покладена в основу роботи нашої Громадської Організації «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів», що сприяє професійному та науковому удосконаленню лікарів різних спеціальностей, забезпечуючи надання висококваліфікованої педагогічної підтримки лікарям Дніпровського регіону України.

Щомісячні конференції охоплююсь необхідні галузеві напрямки медицини, висвітлюють вдосконалення  лікування, новітні клінічні дослідження, складні  випадки практичної медицини в регіональних масштабах та надання медичної допомоги населенню регіону. Завершальним акордом роботи асоціації, починаючи з 2012 року, є проведення щорічної конференції «Актуальні питання внутрішньої медицини». Обмін досвідом, забезпечення безперервного професійного розвитку в умовах постійного руху вперед, шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань з 2018 року набули міжнародного рівня.

Минулого року, в рамках співпраці, до конференції долучилися провідні спеціалісти з Франції та Литви, в цьому році міжнародна співпраця поєднає Україну зі Швецією, Польщею, Литвою та Білоруссю. Дивовижний досвід роботи з пацієнтами, яким зможуть поділитися гості з інших країн Європи та різних куточків України, в умовах конференції, щоразу впливатимуть на висвітлення новітніх напрямків прогресу та питань клінічної медицини, розширенню міжнародної співпраці в рамках програм обміну досвіду та підвищення кваліфікації, створюючи фундамент безперервної медичної освіти в Україні.

В рамках конференції  традиційно проводиться конкурс молодих учених із залученням до програми  студентських робіт, задля розширення горизонтів міжнародної співпраці та студентської науково-дослідницької міжнародної діяльності.

Бажаємо усім Вам знайти своє натхнення для подальшого розвитку  у науково-практичному напрямку, перейняти міжнародний досвід роботи в практичній медицині та віднайти свій шлях безперервного навчання та вдосконалення. Бажаю, Вам, успіхів та прозорості сприйняття майбутніх змін, що завжди будуть залишатися невід’ємною частиною професійного руху вперед!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *